Посольство України в Республіці Македонія

, Київ 19:05

Заява Посольства України в Республіці Македонія

06 березня 2014, 14:08

Прикриваючись лицемірною турботою про внутрішньополітичну ситуацію та права мільйонів росіян, які проживають в Україні, насправді Російська Федерація намагається виправдати свої агресивні дії, які спрямовані на розчленування України та встановлення над нею стратегічного контролю, недопущення реалізації курсу на європейську інтеграцію, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, підбурювання до сепаратизму.

Це також намагання ухилитися від власної великої відповідальності за підтримку беззаконня, корупції, інших протиправних дій колишньої української влади, які стали каталізатором відомих подій, що привели до втечі колишнього Президента Януковича на російські терени.

Політика Російської Федерації стосовно України загрожує загальній системі міжнародного права, європейській і світовій безпеці.

 Український народ сам розбереться у своїх проблемах без фальшивих друзів, які прикриваються святими словами про багатовікові відносини братства і духовної єдності, а насправді хочуть скористатися нашими тимчасовими труднощами задля руйнування незалежності України. 

«Упаси нас господи от таких друзей, а с врагами мы и сами разберемся».