Посольство України в Республіці Македонія

, Київ 17:16

В м.Скоп’є пройшов українсько-македонський бізнес-форум

15 вересня 2016, 16:16

14 вересня 2016 року в м.Скоп’є відбувся українсько-македонський бізнес форум. До складу української делегації увійшли: Президент ТПП України Г.Д.Чижиков, Голова Сумської обласної державної адміністрації М.О.Клочко, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.В.Лобанова, Президент Черкаської ТПП С.В.Першин, Президент Сумської ТПП К.В.Макаренко, Президент Кіровоградської ТПП І.А.Саєнко, а також представники вітчизняних ділових кіл.

В рамках заходу відбулася зустріч української делегації з Прем’єр-міністром РМ Е.Дімітрієвим, в ході якої сторонами було відзначено значний потенціал для розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин.

Бізнес-форум надав можливість провести низку В2В зустрічей вітчизняних та македонських підприємців з метою налагодження контактів та започаткування взаємовигідної співпраці, а також підписати важливі двосторонні документи:

- Меморандум про співпрацю між ТПП України та Союзом економічних палат РМ;

- Меморандум про співпрацю між Сумською ТПП та Союзом економічних палат РМ;

- Меморандум про співпрацю між Черкаською ТПП та Союзом економічних палат РМ;

- Меморандум про співпрацю між Кіровоградською ТПП та Союзом економічних палат РМ.

Наприкінці заходу Президентом ТПП України Г.Д.Чижиковим перед присутньою аудиторією було презентовано економічний потенціал та інвестиційні можливості України.