Посольство України в Республіці Македонія

, Київ 17:14

ТИМЧАСОВИЙ ПОВІРEНИЙ У СПРАВАХ УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ МАКЕДОНІЯ РОСТИСЛАВ ПАЛАГУСИНЦЬ ЗУСТРІВСЯ З НОВООБРАНИМ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ МАКЕДОНІЇ ЗОРАНОМ ЗАЄВИМ

23 червня 2017, 16:22

      Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Македонія  Ростислав Палагусинець від імені Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана вручив Зорану Заєву привітання з вступом на посаду Прем'єр-міністра Республіки Македонії. Відзначено було демократичне розв'язання політичної кризи в Республіці Македонія та обрання нового реформаторського Уряду, який відкриває перспективи для країни.

«Головний приорітет для Уряду – здійснення необхідних реформ для Євроатлантичної інтеграції . а також покращення рівня життя громадян.» - заявив З.Заєв.

Прем'єр-міністра Заєв заявив , що новий уряд сфокусований на досягненні стратегічних цілей Македонії -  вступу в  ЄС і НАТО, а також економічного розвитку країни.

      У зв'язку з цим Тимчасовий Повірений у справах України в Республіці Македонія  Ростислав Палагусинець переказав зацікавленість українських підприємств  інвестувати в Македонію, з появою політичної стабільності та демократичних перетворень. Домовлено про використання досвіду високопрофесійних фахівців з України, в промисловості та будівництві. Розглядається  можливість залучення українських підприємств до газифікації Республіки Македонія.

    Прем'єр висловив готовність до співпраці з існуючими та майбутніми інвесторами з України, зацікавлених в інвестуванні в країну. Він додав, що поліпшення умов для функціонування бізнесу як місцевого так і іноземного є приорітетом  уряду відкриваючи шлях до нових робочих місць і підвищення заробітної плати для громадян Македонії.

      Підчас зустрічі було обговорено відкриті  можливості для поглиблення співпраці між двома країнами в інших галузях, таких як скасування квот на торгівлю сільськогосподарської продукції, збільшення показників товарообігу, повного скасування віз між країнами і співробітництва в галузі освіти.