Посольство України в Республіці Македонія

, Київ 17:20

Посол України Наталія Задорожнюк сьогодні відвідала општину Крива Паланка.

22 лютого, 16:04

Зустріч Посла з Керівником општини Б.Міцевскі і Головою Ради Крива Паланка Ізабеллою Павловскою надала чудову можливість для поглиблення подальшої співпраці. У цьому зв'язку було обговорено можливості і умови для конкретних проектів, таких як надання допомоги і використання українського досвіду в сфері газифікації і енергетики в цілому, можливість інвестувати в реконструкцію ферм в с.Пасача, а також укладення угоди про співробітництво з одним з регіонів України.
Посол, дякуючи за теплий прийом, відзначила, що Україна як дружня країна зацікавлена у розвитку співробітництва не тільки на національному, а й на регіональному і місцевому рівнях. У зв'язку з цим Посол підкреслила великий потенціал і вигідне географічне розташування Кривої Паланки, які створюють прекрасні можливості для подальшої плідної співпраці та конкретних заходів.
Б.Мічевскі подякував конструктивну зустріч і зазначив, що радий мати таких друзів, які прокладуть шляхи для інвестицій в різних областях.
- Під час зустрічі обіцяли допомагати одне одному на шляху європейської інтеграції, тому що Македонія можливо трохи довше перебуває в преговорному процесі, і я хотів би аби наш досвід допоміг Україні на цьому шляху, з тим аби через певний час разом стати членами ЄС та НАТО, додав Мицевскі.

Останні новини