• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Mакедонски
"Істинна мета російського розбою в Україні", стаття Посла України в Республіці Македонія Ю.Гончарука щоденній македонській газеті «Вечер.mk»
Опубліковано 16 квітня 2015 року о 10:55

Медійний простор заповнює словесна полова. Полова у звичайному житті – це відходи при обмолочуванні очищуванні зерна.

У переносному значенні — невагоме, несерйозне, таке, що не має цінності, суттєвого значення.

Досвідчені експерти та експерти-любителі намагаються виправдати анексію Криму.

Перша категорія вибудовує для цього псевдонаукові формули на кшталт того, що протистояння українській владі в Криму і «референдум» стали «наслідком глибокої суспільно-політичної кризи і війни, яка охопила цю країну наприкінці 2013 р. і на початку 2014 р.».

Виглядає переконливо для пересічного читача, а по суті брехня.

Криза була, війни не було – її принесла Росія. При цьому «нахабно» проігноровано зізнання самого В. Путіна в тому, що в Криму за його наказом була проведена військова операція, «референдум» був її політичною складовою: "Щоб блокувати і роззброїти 20 тисяч чоловік, добре озброєних, потрібен був певний набір особового складу. І не просто за кількістю, але й за якістю.

Потрібні були фахівці, які вміють це робити. Тому я дав доручення  і вказівки Міноборони, чого приховувати, під виглядом посилення охорони наших військових об’єктів у Криму, перекинути туди спецпідрозділи Головного розвідуправління  і сили морської піхоти, десантників».

 Інша категорія  особливо не переймається доказовою базою, ій достатньо того, що «Крим був, є і буде російським» або «референдум в Криму пройшов без порушень, оскільки за ним спостерігали міжнародні спостерігачі». Чому Крим повинен бути російським або що за спостерігачі були в Криму не аргументують.

Дивуватися нема чому, адже російська пропаганда сама не може знайти прийнятну формулу для обгрунтування «кримського аншлюсу». Рік тому йшлося про загрозу американської чи натовської окупації півострова та переслідування російської меншини.

Тепер надихнутий одкровеннями глави держави Представник РФ при ООН Чуркін і сам не приховує істинну мету російського розбою в Україні.

6 квітня, відповідаючи  на запитання журналістів австрійської «Ді Пресе», які відзначили, що Росія, коли вторгнулась в Україну, порушила низку міжнародних законів, він сказав «Який жаль. Так не треба було підтримувати насильницький путч. Таким чином книга законів була розірвана в цій крихкій країні, яка дуже важлива для Росії, особливо Крим і Донбас».

Через понад 230 років від приєднання Криму і 1025 років від хрещення Київської Русі раптом «раптом» з’ясувалося, що саме в Криму розташований «духовний витік формування багатоликої, але монолітної російської нації і централізованої російської держави».

«Для Росії Крим, стародавня Корсунь, Херсонес, Севастополь мають величезне цивілізаційне і сакральне значення так само, як Храмова гора в Єрусалимі для тих, хто сповідує іслам і іудаїзм. І саме так ми і будемо до цього ставитися відтепер і назавжди» - заявив він.
         Не здивуюсь, якщо виявиться, що і в деяких інших сусідніх з Росією знайдуться додаткові духовні, а може й інші витоки «монолітної російської нації».

 Ідеологічні метання говорять лише про кризу ідей  у зв’язку  неможливістю переконати світ у законності своїх дій і змушують російську сторону говорити правду про «приєднання» Криму.

 Насамкінець ще один зразок мислення в Москві. Коментар російської сторони стосовно прийняття Україною нової стратегії національної безпеки.

 "Нас хвилює, что ключовими загрозами для країни названа політика России, а пріоритетом розвитку держави є членство в НАТО и зменшення економічних відносин між нашими країнами", - заявив днями секретар Ради безпеки РФ Николай Патрушев.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux