• A-
  A+
 • Mакедонски
 • Українською
Амбасадорот на Украина Ј. Гончарук беше примен од Министерот за надворешни работи на Република Македонија Н. Попоски
12 септември 2014 16:41

Амбасадорот на Украина Ј. Гончарук беше примен од Министерот за надворешни работи на Република Македонија Н. Попоски на негово барање. Беа разменети мислења во врска со состојбата на украинско-македонските односи. Министерот беше информиран за актуелната ситуација во Украина

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux