• A-
  A+
 • Mакедонски
 • Українською
Амбасадорот на Украина Ј.Гончарук се сретна со Гувернерот на Народната банка на Република Македонија Д.Богов
16 ноември 2012 10:27

Беше разгледано прашањето на учеството на македонската страна во меѓународната конференција, што ќе се одржува во Киев, во рамките на соработката на државите на ЦЕИ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux